O nás

Upratovanie nás baví už od roku 2003.  Odvtedy naše služby neustále skvalitňujeme a rozvíjame.

Mnohí klienti u nás zostávajú roky a dôverujú nám natoľko, že nám zverujú kľúče od ich domácnosti. Ich pocit bezpečia a spokojnosti je pre nás najväčšou odmenou.

Záruka spoľahlivosti

 • Upratovanie nás baví od roku 2003, svoje služby neustále skvalitňujeme a rozvíjame. Mnohí klienti u nás zostávajú roky a dôverujú nám natoľko, že nám zverujú kľúče od ich domácnosti.
 • Už vieme, na čo si dávať pozor ale aj to, že nehody sa jednoducho stávajú. Preto máme aj Poistenie na neúmyselné poškodenie, ktoré nám umožňuje poskytnúť záruku pre neočakávané situácie.

  Záruka kvality

  • Máme radi pravidelnosť, vôňu aj zvieratká
  • Používame len overené profesionálne čistiace prostriedky (ekologické aj intenzívne)
  • Každá nová gazdinka prechádza zaučením a dodržiava „kódex“ karpatskej gazdinky

  Záruka ľudskosti

  • Naše gazdinky sú u nás zamestnané, staráme sa o ne a máme sa navzájom radi
  • Naše gazdinky pochádzajú aj z ohrozených oblastí akou je dnes Ukrajina
  • Naše gazdinky spoznáte nielen podľa rovnošaty, ale aj úsmevu a dobrej nálady

  Ako to celé začalo?

  Náš príbeh začal v roku …  niekde medzi detskými hračkami, škôlkou a dobrým čajom. Mali sme len 24 a 27 rokov a kopec energie, no aj veľa bežných starostí novopečených mám. Počas debát o všeličom sme časom prišli na to, že by sa nám veru občas zišla aj pomoc.

  Keby za nás niekto sem tam doma upratal a my sme si mohli takto popíjať čaj v čajovni… alebo dobré víno s priateľmi… pomysleli sme si jedného dňa v Dankinej čajovni a nápad bol na svete!

  Žiadna upratovacia firma pre domácnosť v tej dobe ešte neexistovala v našom okolí a tak sme začali myšlienku ďalej rozvíjať. Páčila sa nám predstava tradičnej spokojnej gazdinky, ktorá vie čo robí, dá sa na ňu spoľahnúť a robí to s láskou. A keďže sme už vtedy bývali a pôsobili pod Karpatami, názov Karpatské gazdinky bol jednoznačnou voľbou.

  Začali sme hľadať riešenia, učili sme sa a zaškolili sme naše prvé gazdinky. Spočiatku sme ale ľuďom i zákazníkom museli vysvetľovať, čo vlastne robíme. Napríklad sme museli objasňovať aj to, že domácnosť sa dá lepšie a rýchlejšie upratať s mopom ako s handrou na metle. Alebo že je lepšie aj hygienickejšie použiť viaceré druhy handričiek a prípravkov pre kúpeľňu a kuchyňu.

  Zažívali sme rôzne situácie, od domácnosti totálne zahádzanej vecami, cez dom plný chlpov až po dokonale čistý byt, kde nebolo čo upratovať. Všetky situácie nás napokon posunuli a myslím, že aj ostatných.

  Napríklad naša prvá veľká zákazka na jednorazové upratovanie bytu nám trvala 4 dni, dnes vieme s prehľadom a kvalitne upratať novostavbu za jeden deň!

  Po pár rokoch od začiatku pôsobenia sa nám začalo dariť a trúfali sme si zájsť aj ďalej na stredné a severné Slovensko. Bolo však vtedy ešte priskoro na tento typ podnikania a tak sme zostali v našom regióne a blízkom okolí, kde pôsobíme dodnes.

  Naše služby sme však časom rozšírili o firmy, kde vieme poskytnúť už nielen bežné a nárazové upratovanie firiem, ale aj odborné poradenstvo.

  Každá z nás už máme svoj vlastný tím gazdiniek a manažérok a pôsobíme tam, kde sa cítime najviac doma – od Bratislavy cez Senec a Pezinok až po Malacky.

  Vzájomne sa podporujeme a zveľaďujeme kvalitu značky Karpatské gazdinky, ktorá podľa nás už k tomuto regiónu neodmysliteľne patrí ako značka pre čistotu a poriadok v domácnosti a upratanú firmu.

  Veríme, že vašu dôveru nesklameme

  Karpatské gazdinky - Dana Freyová

  Dana Freyová

  konateľka

  Karpatské gazdinky - Ivana Požgayová

  Ivana Požgayová

  konateľka

  Karpatské gazdinky

  Karpatské gazdinky - Alica Kernová

  Alica Kernová

  výkonná riaditeľka

  Karpatské gazdinky - Zuzana Schillerová

  Zuzana Schillerová

  výkonná manažérka

  Karpatské gazdinky - Andrea Saghyová

  Andrea Saghyová

  area manažérka