Dnes upratujeme
34 domácností.
September
28

O nás

Po viac ako 10-ročnej skúsenosti s upratovacou službou máme vytvorený vysoko kvalitný, komplexný upratovací servis s množstvom spokojných a verných zákazníkov, ktorí sú hrdou vizitkou šikovnosti Karpatských gazdiniek. Poskytujeme upratovanie v okresoch Pezinok, Bratislava, Senec.

Ľudský rozmer gazdiniek
Iste s nami budete súhlasiť, že na ľuďoch záleží. Karpatské gazdinky nie sú bezmennými zamestnankyňami medzinárodnej korporácie. Sú to pracovité, skúsené, prevažne mladé ženy či mamy, ktoré sme starostlivo vybrali a overili. Slušné vystupovanie,
etické správanie a čistý register trestov je pre nás samozrejmosťou.

Spoľahlivosť
Vážime si Vašu dôveru, preto vo zverenom čase Váš majetok maximálne chránime
pred požiarom, vytopením, krádežou a inými škodami.

Individuálny prístup ku každej domácnosti
Vieme, že každá domácnosť je jedinečná. Rovnako ako ľudia ktorí v nej bývajú, v rôznom počte, v rôznorodom prostredí, s rôznymi domácimi miláčikmi. Karpatské gazdinky sa prispôsobia Vášmu časovému harmonogramu a zohľadnia pri upratovaní všetky
individuálne požiadavky.

Ohľaduplnosť voči zariadeniu
Pre každú miestnosť vo Vašej domácnosti máme vyvinutý systém upratovania, čistenia
a ošetrovania. Špeciálne sa venujeme každému povrchu, či už ide o podlahové krytiny, nábytok alebo sanitu tak, aby sme dosiahli nielen ich čistotu, ale správnou údržbou zabezpečili aj dlhú životnosť.

100% garancia kvality
Hoci za nás hovoria naše skúsenosti a referencie, kvalitu upratovania na 100% garantujeme.

Extra požiadavky
Máte ďalšie úlohy pre Karpatské gazdinky, ktoré súvisia s riadnym chodom vašej domácnosti? Neváhajte nás kontaktovať, rady vám vyjdeme v ústrety.